Keresés
 
   
 

THEALTER - 2007 /

 

Program

Részletes

nyomtatható verzió

Thealter: 2007.07.16 - 2007.07.22.

16. Hétfő

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Fotókiállítás : Révész Róbert THEALTER 2001-2005

Fotó Dusha Galéria

17:00 - 17:30

Fesztiválmegnyitó : ünnepség

Régi Zsinagóga, kert

18:00 - 19:00

Lesz Kurbasz Országos Színházi Központ (Ukrajna) : Odüsszeia

Régi Hungária

19:00 - 20:20

Artus - Goda Gábor Társulata : Sztélé

Mars tér, U pavilon

21:00 - 22:00

Chillout DJ. Tyler-rel : parti

Jate Klub

23:00 - 02:00

17. Kedd

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Maurits Szalon : Maurits Ferenc képei és versei

Maurits Szalon

16:00 - 17:00

Artus-filmek : Bemutatkozik a válogató

Grand Café

16:00 - 16:55

HMG Műhely (Szentes) : Kié itt a tér? - Volt egyszer egy Scotland Yard

Dugonics tér

17:00 - 17:30

Árvai György és a Természetes Vészek Kollektíva : Pre Actio

Mars tér, U pavilon

18:00 - 18:50

ACUD Színház (Németország) : A megbeszélés

Régi Zsinagóga

19:00 - 20:30

Compagnie József Trefeli : Real Life Wrong

Régi Hungária

21:00 - 22:00

LA Dance Company : 2 solo 1 duet

Mars tér, U pavilon

22:30 - 23:30

Fosszília : „Nyomjátok a fülembe!”

Jate Klub

23:59 - 02:59

18. Szerda

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Artus-filmek : Bemutatkozik a válogató

Grand Café

16:00 - 17:05

HMG Műhely (Szentes) : Kié itt a tér? - Volt egyszer egy Scotland Yard

Klauzál tér

17:00 - 17:30

ACUD Színház (Németország) : Az interjú – Visszhangok

Régi Zsinagóga

17:30 - 18:30

Andaxínház (Budapest) : Forte Piano

Mars tér, U pavilon

18:30 - 19:20

Urbán András Társulata (Szerbia) : Brecht - The Hardcore Machine

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:10

ACUD Színház (Németország) : A megbeszélés

Régi Zsinagóga

22:00 - 23:30

TÁP Színház : Keresők

Mars tér, U pavilon

23:00 - 23:59

Vodku : koncert

Jate Klub

23:59 - 02:00

19. Csütörtök

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Artus-filmek : Bemutatkozik a válogató

Grand Café

16:00 - 17:20

HMG Műhely (Szentes) : Kié itt a tér? - Volt egyszer egy Scotland Yard

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Réti Anna (Budapest) : Lélek pulóver nélkül

Mars tér, U pavilon

18:30 - 19:00

Szegedi Focus Műhely : INGER-kísérletek

Régi Hungária

19:30 - 20:30

Döbrei Dénes–Varga Henrietta : 5kettőnek

Régi Zsinagóga

21:00 - 22:00

Finita la Commedia : Woyzeck-koncert

Mars tér, U pavilon

22:30 - 23:40

Szegedi Focus Műhely : INGER-kísérletek

Régi Hungária

22:30 - 23:30

Latin Negyed : koncert

Jate Klub

23:59 - 02:00

20. Péntek

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Artus-filmek : Bemutatkozik a válogató

Grand Café

16:00 - 17:06

Dyas : koncert

Csillag Börtön

16:00 - 17:00

HMG Műhely (Szentes) : Kié itt a tér? - Volt egyszer egy Scotland Yard

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Közép-Európa Táncszínház – GK Impersonators : T.E.S.T.

Mars tér, U pavilon

18:00 - 19:00

Barboncás Társulat : Álom-kép-tár

Régi Zsinagóga

19:30 - 20:30

DAH Színház : Előszó a III. Richárdhoz

Régi Hungária

21:00 - 21:45

Don’t EAT Group – Juhász András : Landscape – médiaáldozat

Mars tér, U pavilon

22:30 - 23:15

DJ Palotai & DJ Fraser : parti

Jate Klub

23:59 - 01:59

21. Szombat

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

10:00 - 23:59

Színpad a kápolnában : - kiállítás és beszélgetés

Grand Café

11:00 - 12:30

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Artus-filmek : Bemutatkozik a válogató

Grand Café

16:00 - 17:10

Színház és Filmművészeti Egyetem IV. évfolyam (Budapest) : K. MAMA

SZTE BTK (Egyetem u.2.)

17:00 - 19:00

HMG Műhely (Szentes) : Az aranyszőrű bárány

Régi Hungária

17:00 - 18:00

HMG Műhely (Szentes) : Az aranyszőrű bárány

Régi Hungária

19:30 - 20:30

Erre Que Erre (Spanyolország) : Lehulló üveg

Régi Zsinagóga

21:00 - 22:00

Szentkirályi Színházi Műhely : A Kilimandzsáró hava

Vasvári SZKI

22:30 - 23:40

Bakos Árpád és az Iskon zenekar : koncert

Jate Klub

23:59 - 02:59

22. Vasárnap

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Szakmai beszélgetések : nyitott

Grand Café

13:30 - 16:00

Fotókiállítás : Köszönjük, Oscar Barnack!

Grand Café

17:00 - 23:59

SZASZSZ díjkiosztó : ünnepség

Régi Zsinagóga, kert

19:00 - 20:00

Urbán András Társulata (Szerbia) : Pilinszky János: Urbi et Orbi

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:10

Teatr A (Lengyelország) : Genezis

Széchenyi tér

22:00 - 22:40

DJ Zöld : Jazzdancefusion fesztiválzáró parti

Piros Úszóház

23:00 - 04:00

  Az oldal tetejére
 

2014 THEALTER

Impresszum    Oldaltérkép    Adatvédelmi elveink   Bejelentkezés   Regisztráció