Keresés
 
   
 

THEALTER - 2005 /

 

Program

Részletes

nyomtatható verzió

Thealter: 2005.07.18 - 2005.07.24.

18. Hétfő

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Fotókiállítás : közös megnyitó

Grand Café

15:00 - 15:40

VIP Art : Képzőművészeti kiállítás megnyitó

Belvárosi Mozi

16:00 - 16:30

Kosztolányi Dezső Színház (Szerbia) : Beckett: Godot-ra várva

Régi Zsinagóga

18:00 - 20:20

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

BK Cie : In:Errance

Régi Hungária

21:00 - 22:10

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

19. Kedd

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Izzasztó : workshop

Grand Café

10:00 - 14:00

Leica : fotós mesterkurzus

Grand Café

10:00 - 14:00

Cerka : szeminárium

Grand Café

10:00 - 14:00

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

Cengiz Özek Árnyszínház : A csudafa

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 17:45

Bábkiállítás : Az árnyjátékos

Kövér Béla Bábszínház

17:00 - 17:30

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

BlackSkyWhite (Oroszország) : Triada

Régi Zsinagóga

19:00 - 19:45

Urbán András Társulata (Szerbia) : 0,1 mg

Régi Zsinagóga

20:30 - 21:20

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

Bozsik Yvette Társulat : Tüzes Angyal

Korzó Mozi

22:00 - 23:00

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

20. Szerda

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Cerka : szeminárium

Grand Café

10:00 - 14:00

Leica : fotós mesterkurzus

Grand Café

10:00 - 14:00

Izzasztó : workshop

Grand Café

10:00 - 14:00

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

Figurina Animációs Kisszínpad : A Nap és a Hold Elrablása

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 16:49

Honvéd Kamaraszínház : Ragaszkodók

Korzó Mozi

18:00 - 20:30

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

LA Dance Company : Olyan mint a Szűzmária, csak a feje lecsavarható / 6913

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:10

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

Cie Drift : machine à sons

Régi Hungária

22:00 - 23:00

21. Csütörtök

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Izzasztó : workshop

Grand Café

10:00 - 14:00

Leica : fotós mesterkurzus

Grand Café

10:00 - 14:00

Cerka : szeminárium

Grand Café

10:00 - 14:00

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

GNM Kontúr Fizikai Táncszínház : Párbaj

Móra park

15:00 - 15:30

Theatre Nobodies (Bulgária) : 1,67 m

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 17:08

Pintér Béla és Társulata (Budapest) : A sütemények királynője

Mars tér, U pavilon

17:00 - 18:25

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

Urbán András Társulata (Szerbia) : A lány, aki ugatott a Holdra. Sylvia Plath naplóit olvasva

Régi Zsinagóga

20:00 - 20:50

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

Pintér Béla és Társulata (Budapest) : A sütemények királynője

Mars tér, U pavilon

22:00 - 23:15

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

22. Péntek

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Izzasztó : workshop

Grand Café

10:00 - 14:00

Leica : fotós mesterkurzus

Grand Café

10:00 - 14:00

Cerka : szeminárium

Grand Café

10:00 - 14:00

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

GNM Kontúr Fizikai Táncszínház : Párbaj

Klauzál tér

15:00 - 15:30

Bábrándozók / Q-team : Androgün

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 16:55

Árnyékszínház : Line Knutzon: Közeleg az idő

Régi Hungária

18:00 - 19:00

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

Hólyagcirkusz Társulat : Csődcsicsergő - Művésznő a csúcsponton

Régi Zsinagóga

19:00 - 20:15

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

H. U. D. I. Társulat : Isten éltesse Hedvig Ekdal

Tisza Szálló

21:00 - 23:55

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

23. Szombat

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Leica : fotós mesterkurzus

Grand Café

10:00 - 14:00

Izzasztó : workshop

Grand Café

10:00 - 14:00

Cerka : szeminárium

Grand Café

10:00

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

GNM Kontúr Fizikai Táncszínház : Párbaj

Lapos

15:00 - 15:30

Felszeghy Ádám és Papp Theodóra : Mirror

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 16:50

Szabó Réka D. C. : Karc

Korzó Mozi

18:00 - 19:15

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

Közép-Európa Táncszínház : Nagyvárosi ikonok

Régi Hungária

20:00 - 21:00

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

Ivo Dimcsev (Bulgária) : Lili Handel - vér, költészet és zene a fehér kokott budoárjából

Régi Zsinagóga

22:00 - 23:00

24. Vasárnap

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Hűsítő : szakmai beszélgetés

Grand Café

14:00 - 15:00

Kövér Béla Bábszínház : A rátóti legényanya

Kövér Béla Bábszínház

16:30 - 17:50

SZASZSZ díjkiosztó : -

Régi Zsinagóga

18:00 - 20:00

Táncfilmek : Táncalak

Belvárosi Mozi

18:30 - 20:30

Oleg Zsukovszkij (Oroszország) : Kisegítő iskola

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:00

Táncfilmek : Spartacus

Belvárosi Mozi

20:45 - 22:45

Film : ©vankmajer mágiái

Grand Café

22:00 - 23:00

Szabó Benke Róbert : Gyertek táncolni

Piros Úszóház

22:00

  Az oldal tetejére
 

2014 THEALTER

Impresszum    Oldaltérkép    Adatvédelmi elveink   Bejelentkezés   Regisztráció